Strony nieresponsywne osiagaja gorsze pozycje

Strony nieresponsywne osiagaja gorsze pozycje

Duchowość w życiu sławnych Tancerze tańca towarzyskiego - Ginger Rogers

duchowej świadomości jest wielkim pomoc dla tych, którzy żyją życiem publicznym doskonałości. znanym partnerem taniec Fred Astaire, w Ginger Rogers, był bardzo pobożnym chrześcijaninem Scientist przez całe jej życie.

Małżeństwo rodziców Ginger skończyła, kiedy nie było o wiele więcej niż niemowlę. Niedługo potem, młody imbir został porwany przez ojca. Początkowo matka Ginger nie wiem, kto zabrał dziecko. Z pomocą lekarza Christian Science, imbir został znaleziony i wrócił do domu. W dość dramatyczny sposób, matka samotnie udał się do Meksyku, chwycił dziecko przed rodziną męża, a przy pomocy obcych, udało się potajemnie wsiąść do pociągu i wrócić bezpiecznie do swojego domu. To był czas przed sądem prawa rodzinnego, równe prawa dla rodziców i surowe wymogi prawne dotyczące opieki nad dzieckiem. Częściej niż nie, kto miał dziecko zostało uznane prawowitym opiekunem. Po tej gehenny, matka Ginger rozwinął głęboką wiarę w Christian Science, który został przekazany na jej przyszłej sławy córki. Dwa opracowane bardzo silną więź cementuje możliwość wcześniejszego strat.

Później matka Ginger poślubiła mężczyznę o imieniu John Rogers. Po wygojeniu od najbliższej śmiertelnej choroby przez oddanego modlitwie żony, on także stał się chrześcijaninem Scientist. Imbir, że ich dom był bardzo szczęśliwe i że wszystkie trzy z nich zostały patrząc w tym samym kierunku duchowego, rośnie razem, i kochać siebie.

Imbir był później Ślubne wojny. Oczywiście, nie było duże zapotrzebowanie na nieustannej modlitwie przezwyciężenia osłabiającego strachu, że pochodzi z wojny. Imbir zajęłoby jej młodego męża do kościoła z nią, kiedy była w domu, a oni starają się radzić sobie z ogromnymi wyzwaniami wojny jak mogli z perspektywy duchowej.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *