Responsive Web Design - wygoda dla mobilnych

Responsive Web Design - wygoda dla mobilnych

4. Hatching

Wreszcie, można użyć pionowe linie, a niektóre linie grubsze i bliżej siebie, podczas gdy pozostałe linie są bardziej oddalają się od siebie. Każda z tych metod może być bardzo przydatna podczas cieniowania kolorowy obraz. Z koloru, można również dodać podkreśla dodając biały do ??określonej części obrazu. Ale nie należy używać czystej bieli. Upewnij się, że kolor w obrazie miesza się z bielą.

5. Airbrush

Jeśli używasz programu graficznego, można użyć narzędzia aerografu ustanowić pikseli w niesystematyczne sposób.

6. Blur

Można również odcień rzucając grudek koloru w obrazie, a następnie za pomocą narzędzia rozmycia mieszają kolory razem.

7. Smudge

Można też skorzystać z narzędzia rozmazywanie pocierać różne kolory razem. Użyj niezależnie od metody wolisz.

Styl 8. Komórka

Za cel-shading stylu, trzeba będzie tworzyć różne kształty, aby wskazać różne cienie. Jeśli masz twardą ręką, można narysować te kształty. Można też skorzystać z narzędzia Pióro znaleźć w niektórych programach graficznych. Wtedy wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odcień, który jest ciemniejszy niż odcień, które stawiają cienie.

9. Szerokość linii

Zmiana szerokości linii, stosując cieńsze linie na tych częściach, które mają charakter światła rzucono na nich podczas korzystania ciemniejsze linie, gdzie cienie trafiony.

10. Screentones

Ostatnia metoda jest użycie screentones. Screentones są tradycyjnie wykorzystywane do czarno-białych komiksów. Najlepszym sposobem, aby dostać screentones jest, aby je samodzielnie za pomocą filtrów lub kupić program screentones.

Alex jest właścicielem bloga, który uczy sztuki artystów Jak rysować.

Jest to strona poświęcona blogów o tutoriale sztuki. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć lub wziąć swój rysunek do następnego poziomu.Jesteśmy codziennie aktualizowana.

Wpis zawdzięczamy tkaninydarpol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *