Nowe technologie projektowania stron www

Nowe technologie projektowania stron www

Sztuczne światło, choć przydatna jest zawsze "na drugim miejscu", jeśli chodzi o uprawnienia i przywileje Feng Shui.

Chociaż uważamy, światła i przede wszystkim naturalne światło słoneczne jako bezpośredni życie wiele z tego co mamy korzystać z w postaci światła słonecznego i jego naturalnych i leczniczych uprawnień jest z "podskakiwało" i niekoniecznie jego bezpośredniego skutku. Rozejrzyj się wokół swoich pokoi.

Światło słoneczne i inne oświetlenie często przychodzą do ciebie z jego zdolności do refleksji i być odbijane światło kolorowe czyste powierzchnie. Otwórz się bałaganu w swoich pokojach. Usuń ciemne meble i wyposażenie. Twórca dokonał zielony kolor roślin do absorbowania wielkich uprawnień energetycznych samego światła dla życia roślin. Jeśli to możliwe ciemniejsze ruchu, pochłaniające światło osprzętu i wyposażenia wnętrz z dala od głównych punktów w pomieszczeniu lub skąd blokować i wchłonąć przepływu i ścieżkę światła słonecznego. Ściany powinny być lekkie kolorowe, rzadko w kolorze zielonym, powinny być czyste. Płaskie powierzchnie odbijają światło w sposób najbardziej bezpośredni i prosty natomiast teksturowane lub pomarszczona powierzchnie odbijają światło w bardziej rozproszone, mniej skupionej i rozproszonej sposób. Odbicie może nie być tak wielka moc, ponieważ im bardziej teksturą i nierówna powierzchnia może również absorbować więcej światła niż na płaskiej powierzchni. Jest to jednak korzyści jak rozproszone bardziej rozproszone światło może również służyć do wypełnienia w obszarach, które są brakujących pełnym słońcu.

Wreszcie lusterka sami są często najlepsze reflektory i wypełnij samym słońcu, żywotne energie Qi Feng Shui, jak również przyjazne energie i moc swojej rodziny, przyjaciół i współpracowników. Zawsze używaj lusterka najkorzystniejszy - zwłaszcza gdy chodzi o przyjaznych uprawnień qi i energiami wspaniałego naturalnego światła słonecznego - "Sunlight".Feng Shui.

http://www.healthandfitness.pl

Morris E. Brown

Winnipeg Motyw Pokoi

Wpis zawdzięczamy spodnie damskie hurt wólka kosowska - kup hurtowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *