Dopasuj sie do rozdzielczosci dzieki RWD

Dopasuj sie do rozdzielczosci dzieki RWD

Bradford, West Yorkshire, Wielka Brytania

Zwiedzając inną lokalizację w Zjednoczonym Królestwie, przyjrzyjmy się, Bradford, w dzielnicy, która znajduje się w obrębie podnóża Pennines, w pobliżu Leeds. To 4 najbardziej zaludnione miasto w Wielkiej Brytanii, a sześć najwyższych w populacji dla dzielnicy w Wielkiej Brytanii.wyroby-kute

Rosnące w siłę z powrotem w 19 wieku poprzez produkcję wyrobów włókienniczych, które obejmowały przede wszystkim wyroby z wełny. Jeden z największych miast podczas rewolucji przemysłowej, a właściwie znany jako "kapitał wełny świata".

Zauważyć wiktoriańskiej wpływów w architekturze, należy spojrzeć na piękny ratusz podczas wizyty. Ale w 20 wieku spadła handlu tekstyliami i Bradford stał się bardziej przystanku turystycznego. Sprawdzeniu takich przystanków jak Saltaire, Cartwright Hall i Narodowego Muzeum Mediów.

Wiele osób wyemigrowało z innych krajów, a teraz wykonane Bradford jako jeden z największych populacji muzułmanów na świecie. To jest niesamowite fakt, że naprawdę widać ogromne różnice, które można zobaczyć na całym Bradford.

Nazwa Bradford wynika z nazwy "szerokim ford" w kościele Banku. To piękne miejsce, które jest pełen wybór dla turystów patrzeć i cieszyć się. A w innym miejscu, które jest zanurzone głęboko w historii, to byłoby to świetne miejsce dla rodziny do odwiedzenia. Jeśli kochasz rugby, sprawdź domem Bradford Bulls, jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w Rugby League. Trzy czas Champs od 2002 roku, oraz 7 zwycięzców czasowe mistrzostwach ogólnej.

Z wielu młynów, które wciąż stoją, zanurzyć się w trochę historii rewolucji przemysłowej i wyobrazić sobie, jak ludzie żyli w tym czasie. Albo sprawdzić katedrę, która jest najstarszym budynkiem w Bradford. Plus średniowieczny budynek Bolling Hall, który jest piękny wygląd z powrotem w historii tego kraju.

czytaj więcej na naszej stronie

Znajdź swój następny Hotel Bradford - tutaj.

Wpis zawdzięczamy http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/wejsciowe-wewnetrzneklatkowe.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *