Coraz wiecej ludzi korzysta ze smartfonow

Coraz wiecej ludzi korzysta ze smartfonow

Garderoba Petite Kobieta

Czy jesteś drobna kobieta, która znajdzie zakupy na ubrania, które pasują, prawdziwe wyzwanie? Jestem drobna kobieta i kiedyś okaże się, że jest mniej niż 5ft 3 "oznaczało, że mój rozmiar nie jest na szczycie listy producentów!

Więc co się zmieniło? No cóż, skoro trenuje jako konsultant wizerunku, jestem teraz w pełni wyposażona z zasadami narzędzia pozwalają mi wybrać odpowiednie style i ułożyła swoje stroje odpowiednie dla mojego rozmiaru.domy z bali okrągłych

Kolor Wszystkie użytku można użyć klucza zasadę sobie jeden kolor od stóp do głów, aby stworzyć iluzję wysokości. Jeśli wolisz nosić dwa kolory, upewnij się, że proporcje są 2/3 do 1/3, z zapalniczką, jaśniejszy kolor będąc 1/3 na górze.

Tom Noszenie nieporęcznych materiałów lub te style z dużą ilością uda tylko zalanie wodą petite ramki. Więc upewnij się uniknąć spódnice spodnie z minimalnej objętości.

Reprodukcje Mniejsze wydruki są bardziej pochlebne dla Petites. Duże wzory będą bagno i da wam wygląd jest większy niż w rzeczywistości.

gramatura Musisz upewnić się zrównoważyć ciężar tkaniny o strukturze kości. Jeśli masz bardzo drobne palce, nadgarstki i wąskie kąty, trzeba trzymać się minimalnym tekstury w ubraniu. Można nałożyć na swoich tkanin, ale upewnij się, że odbywa się to wyłącznie z grzywny do średnich materiałów.

Odzież szczegółów Staraj się unikać style ubrań, które mają duże szczegóły, które są narażone na ryzyko podejmowania wyglądasz jak klaun! Detailing takich jak kieszenie, guziki, kołnierze, pasy muszą być utrzymywane w równowadze z skali i wysokości. Jeśli zdecydujesz się nosić dużą akcesoriów takich jak naszyjnik lub pasa jako element sprawozdania, to trzeba upewnić się, że jest to jedyny kawałek, a reszta stroju musi być proste.

Wysoki Petite Jeśli jesteś drobna w skali, ale są wysokie, można dostosować te przepisy nieznacznie.
Wpis zawdzięczamy http://goldpol.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *