Stawiamy na responsywnosc

10 najlepszych sposobów na rolety w obrazie

Oświetlenie może być bardzo trudne do opanowania sztuczki. Cienie mogą być bardzo trudne do zobrazowania poprawnie. Rysownicy nie zawsze wyciągnąć cienie bardzo realistycznie, ale zamiast rysować, które mają symbolizować cienie. Te ostre kształty mogą być naprawdę schludny wygląd. Inni artyści starają się uchwycić światło bardziej realistycznie przy użyciu aerografu, stippling, cross-wylęgu lub różnych innych technik cieniowania. Niezależnie od techniki użyjesz, wielu zleceniodawców oświetlenia są takie same. Na przykład, bez względu na to kim jesteś cieniowanie, trzeba będzie określić, gdzie znajduje się źródło światła.

Oświetlenie odgrywa dużą rolę w wskazując formę i co więcej pojawiają się obraz 3D. Aby naprawdę zrozumieć źródła światła, trzeba będzie spojrzeć na obiektach w różnych oświetlenia i zachować logikę oświetlenia konsekwentny. Źródła światła są punkty http://www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-caloroczne, z których światło pada, takich jak słońce lub światło w pokoju. Tylko w ten sposób będzie oświetlenie oszukać oczy ujrzała całą obraz jako realistyczne. Pamiętaj, aby przyjrzeć się, jak różnych kształtach takich jak kostki, kule, piramidy, cylindrów i szyszki, a także przyjrzeć się kształtów w różnego rodzaju oświetlenia i porach dnia.

Jeśli masz ołówkiem w ręku, istnieje kilka sposobów, które można odcień.

1. gryzmoląc

Najbardziej intuicyjny sposób cieniu jest mazać przez zawirowanie ołówka, spędzając więcej czasu mieszając w obszarach, które mają być bardziej zacienione. Jednak nie jest to jedyna droga.

2. tepuj

Można również użyć metody obrzutki, która polega na umieszczeniu dużą serię kropek bliżej siebie lub dalej od siebie.

3. Crosshatch

Można również użyć metody crosshatching gdzie można dokonać kilku znaków X, naciskając lżej jak poruszać się w kierunku bardziej dobrze oświetlonych częściach.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *