Czym jest responsywnosc?

Czym jest responsywnosc?

Eliminowanie zadłużenia - Jak ktoś może zmniejszyć ich zadłużenia karty kredytowej o połowę

W jaki sposób można wyeliminować dużą zadłużenia karty kredytowej? Pierwszym krokiem jest, aby przerwać ładowanie do swoich kart. Dokonywanie tylko minimalne miesięczne płatności i dalsze obciążanie na karcie jest gwarantowany sposób na pozostanie w długach. Musisz znać swoje miesięczne dochody, ile wszystkie swoje miesięczne wydatki kosztem, a następnie ustalić, co absolutne maksimum można sobie pozwolić na płacenie na karcie kredytowej jest. Jeśli brakuje jakichkolwiek płatności, kara jest często znacznie wyższe oprocentowanie.

Sprawa w punkcie, wiele lat temu miałem karty kredytowej. Tęskniłem za jedną płatność oraz bank poszedł od naliczania mi 12% APR do 30% w ciągu miesiąca! Zadzwoniłem i prosił ich, aby ją obniżyć. Mówili, że nie, ale w ciągu 6 miesięcy z regularnymi płatnościami oni rozważyć obniżenie go. Zrobiłem płatności co miesiąc i 6 miesięcy później oddzwonił, aby ją zwolnili. Nadal Rzekli nr. I natychmiast rozwiązał konto i pociąć karty. Spędziłem kilka miesięcy płacenia go. Niemal natychmiast one wysłane mi kolejny list mówiąc, że dadzą mi inną kartę kredytową z niższej stopy procentowej. Powiedziałem, że nie, miałeś swoją szansę, a ja nie chcę nigdy karty kredytowej z wami. To było kilka lat temu, a kończące ta karta była jedną z najlepszych rzeczy, jaką kiedykolwiek zrobiłem.

Czym jest responsywnosc?

Ponadto, jeśli jesteś zadłużony, można spróbować negocjacyjnego dotyczącego niższe oprocentowanie, a nawet niektóre z długu zetrzeć. Bank nie zrobi tego w większości przypadków, ale mogą one mieć jakiś inny plan pakiet oc ac mogą dać ci do pracy. Ale umowa jest, trzeba o to poprosić. Chcą nadal zarabiać odsetki od zadłużenia, i zazwyczaj nie powiedzieć o wszelkich planach pomóc zmniejszyć swoje zadłużenie.

Jedynym sposobem, aby naprawdę pozostanie bez długów jest, aby nigdy nie dostać kartę kredytową na początku. Większość osób, które widzę z wierszy kart w portfelu są masowo w długach, a tylko co minimalne płatności. To nie jest sposób na życie. Nigdy nie iść do przodu w życiu w ten sposób.

Wpis zawdzięczamy zabiegi pedicure

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *