Rozdzielczosc przegladarki internetowej

wpis w: Realizacje | 0
Rozdzielczosc przegladarki internetowej

Final Fantasy VIII - Queen of Cards Quest na dysku 4

Jednym z najbardziej uciążliwych, czasochłonnych rzeczy do zrobienia na FFVIII jest zakończenie królową bocznej karty misji. To może trwać wiele godzin przemieszczania się pomiędzy miastami i utraty rzadkich kart. Jednak to warto robić, jeśli twój perfekcjonistą gry, ponieważ daje dostęp do 5 nowych rzadkich kartki: Chubby Chocobo, Phoenix, Doomtrain, Kiros i Irvine.ile za oc

Na szczęście po dokonaniu go na dysku 4 może po prostu wyzwanie królową karty i będzie grała każda z rzadkich kart. Jedynym haczykiem jest to, że ona jest (moim zdaniem) najtwardszym zawodnikiem karty bić ze względu na fakt, że łączy plusa losowych i innych przepisów z szefem, odtwarzacza i karty GF. Jednak wciąż jest znacznie szybsze zdobycie karty Chubby Chocobo, Phoenix, Doomtrain, Kiros i Irvine w ten sposób.

Aby znaleźć królową kart na dysku 4 przejdź do dolnej części kontynentu Esthar i szukać obszar nazywany "Abadan Plains". Nie widać go z mapy świata, ale jest rzeczywiście rozbił księżycowy kapsuła ratunkowa z dysku 3 na krańcu wschodnim półwyspie. Biegaj w pobliżu końcówki i ostatecznie będzie wpadać na niego. Tutaj znajdziesz królową kart stojących obok rozbitego księżycowy kapsuły ratunkowej.

Jak wcześniej wspomniano ona może być trudne do pokonania, aby mieć szansę na wygraną masz zamiar mieć podstawową wiedzę na temat tego, jak działa "plus" regułą. Jeśli nie wiesz, jak to działa, aby nie martwić, to całkiem proste. Zasadniczo, jeśli karta jest umieszczona obok 2 innych kart i po obu stronach, które dotykają sumują się do takiej samej liczby oraz nastąpi. Na przykład, jeśli miał kartę, która miała numer 6, który dotykał inną kartę, która miała numer 4, a druga strona karty miał numer 7, który został dotykając karty z 3 obustronnie sumują się do 10, a co za tym idzie także będzie pojawić się. Gra ma dość przyzwoitą samouczek karty ze zdjęciami, więc upewnij się, że to sprawdzić, jeśli nie rozumieją. Elemental nie wpływa plusa na drodze.

Gorąco polecam zapisać przed każdą bitwą karty jako plus i przypadkowych zasad może spowodować utratę swoich rzadkich kart do niej, które na pewno nie chcemy. Należy również upewnić się zapisać po wygrasz rzadką kartę z nią.

Sprawdź moją stronę dla wielkich FFVIII wskazówki, badania i informacji.

Wpis zawdzięczamy elektrodrążarki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *