Najlepsze techniki projektowania stron www

Najlepsze techniki projektowania stron www

Jakie są Halotron Gaśnice

Jak halo bazie węgla czystego środka, gaśnice halotron przeciwpożarowe są idealne do przenoszenia pożary w ustawieniach korporacyjnych i przemysłowych. Hamują one reakcji chemicznej ognia, ale nie pozostawia żadnych nieestetycznych stałą pozostałość jeśli jest stosowany, co zapobiega uszkodzeniom dokumentów i innych cennych wrażliwych elektronicznych, takich jak komputery, monitory i inne urządzenia peryferyjne biurowych.

Halotron gaśnice zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w 1992 roku, aby zastąpić zastosowania halonu-1211 lub bromochlorodifluorometanem metanu (BCF), która okazała się mieć właściwości warstwy ozonowej. Protokół Montrealski w 1987 roku ograniczone stosowanie zarówno Halon-1211 i Halon-1301 ze względu na postrzeganą szkód w środowisku spowodowanych ich. Chociaż Halon nadal jest używany w USA, Bliskiego Wschodu i Azji do tej pory, za pomocą, a nawet posiadanie jest uznane za nielegalne w Australii.

Istnieje wiele zamienników dla gaśnic przeciwpożarowych Halon dostępnych dzisiaj jak Halotron I, II, Halotron FE-36 i FM-200. Te czynniki gazowe są dozowane w postaci szybkiego parowania cieczy, a także nie mają stałych pozostałości. Te alternatywy polifluorowcowęglowodorowy oparte nie mają właściwości warstwy ozonowej, a ich okresy atmosferyczne zostały znacznie obniżone. Mogą one być stosowane tam, gdzie podano Halon i stosowane poprzednio, chociaż mogą nie być tak skuteczne.

Halotron I jest połączenie chemiczne na podstawie surowców HCFC-123 i ma większą długość rzut w porównaniu z innymi środkami czyszczenia, z uwagi na swoją stosunkowo wysoką temperaturę wrzenia. Dla porównania, to sprawia, że ??bardziej efektywne i łatwiejsze do dozowania nawet dla niedoświadczonych użytkowników, ponieważ może dochodzić do 45feet.

Halotron-I został zatwierdzony do użytku w samolotach w Australii, zastępując Halon-1121.
Wpis zawdzięczamy